Морський фрахт

 

Завдяки тісній співпраці зі всіма крупними судноплавними лініями, компанія «DEKTI» має можливість запропонувати повний спектр експедиторських послуг з організації перевезень вантажів в будь-яку точку світу всіма видами транспорту і їх комбінації. Складати логістичний аналіз і розробляти оптимальний за вартістю і термінами доставки маршрут вашого вантажу із/в будь-яку точку світу.

Завдяки глобальній агентській мережі ми оперативно інформуємо своїх клієнтів про всі переміщення вантажу. Виконуем будь-які завдання. Перш ніж приступити до транспортування, пройде детальне узгодження всіх етапів маршруту вантажу з клієнтом. Нам будуть необхідні точні дані про вагу, найменування, габарити і кількість вантажу, місця відправки і умови постачання. Лише після цього почнуться переговори і узгодження з клієнтом по вибору найкращого транспортного шляху і прийнятного місця призначення, тобто порту.

Ми розуміємо важливість своєчасної доставки Ваших вантажів, тому доручимо нашим фахівцям знаходження оптимального маршруту.

Ви гарантовано отримаєте: 

  • надійну в плані вибраного транзитного часу морську лінію;
  • оптимальну для Вас ставку фрахту;
  • зручний для вас транзитний час доставки вантажу в порт призначення;
  • надiйного та професійного партнера в порту відправки (агента).

 

Якість

Компанія ТОВ ДЕКТІ приділяє велику увагу якості пропонованих послуг і сервісу при обслуговуванні клієнтів. Ми гарантуємо виконання узятих на себе зобов'язань перед нашими клієнтами і у свою чергу вимагаємо того ж від наших партнерів. Пріоритетом в роботі колективу компанії ТОВ «ДЕКТІ» є постійне поліпшення якості обслуговування при зниженні витрат клієнтів.

Надійність

Ми тримаємо дане нами слово за будь-яких обставин, навіть самих для нас несприятливих. Керуючись нашими тезами, і проводячи принципову політику відносно своїх клієнтів і наших партнерів, ми довели, що є надійним партнером.

Відповідальність

Ми є ініціативним партнером, тим самим беручи на себе повну відповідальність за власні дії. Ми визнаємо допущені нами помилки, якщо такі мали місце, і робимо з цього відповідні висновки.

Довіра

Ми завжди готові до відкритого, конструктивного діалогу з нашими клієнтами, партнерами у всьому світі і зацікавлені в збереженні довгострокових ділових стосунків на взаємовигідній основі. Ми вибудовуємо ділові стосунки на основі взаємної пошани і довіри.

Рентабельність

Якісне сервісне обслуговування наших клієнтів, а також розумна цінова політика, є основоположними критеріями діяльності нашої компанії.