• Запит ставки

  Поля, вiдмiченi *, обов'язковi для заповнення

  Контактна iнформацiя


  Назва компанiї*:
  Мiсто знаходження
  компанiї*:
  Контактна особа (ПIБ) *:
  Телефон*:
  email *:

  Маршрут перевезення


  Звiдки *:
  Куди *:

  Опис вантажу

  Наименование груза *:
  Розмiри вантажу *:
  Примiтки :
  Звiдки Ви дiзналися про компанiю DEKTI? Ми будемо дуже
  Вам вдячнi, якщо Ви вiдповicте на це питання


Якість

Компанія ТОВ ДЕКТІ приділяє велику увагу якості пропонованих послуг і сервісу при обслуговуванні клієнтів. Ми гарантуємо виконання узятих на себе зобов'язань перед нашими клієнтами і у свою чергу вимагаємо того ж від наших партнерів. Пріоритетом в роботі колективу компанії ТОВ «ДЕКТІ» є постійне поліпшення якості обслуговування при зниженні витрат клієнтів.

Надійність

Ми тримаємо дане нами слово за будь-яких обставин, навіть самих для нас несприятливих. Керуючись нашими тезами, і проводячи принципову політику відносно своїх клієнтів і наших партнерів, ми довели, що є надійним партнером.

Відповідальність

Ми є ініціативним партнером, тим самим беручи на себе повну відповідальність за власні дії. Ми визнаємо допущені нами помилки, якщо такі мали місце, і робимо з цього відповідні висновки.

Довіра

Ми завжди готові до відкритого, конструктивного діалогу з нашими клієнтами, партнерами у всьому світі і зацікавлені в збереженні довгострокових ділових стосунків на взаємовигідній основі. Ми вибудовуємо ділові стосунки на основі взаємної пошани і довіри.

Рентабельність

Якісне сервісне обслуговування наших клієнтів, а також розумна цінова політика, є основоположними критеріями діяльності нашої компанії.