Контактна інформація

Адресa
вул.Стартова 20, 2 поверх, офіс 221
Днiпропетровськ, Україна,49041

Телефон/факс:

+38-056-372 17 07
+38-056-372 72 70
E-mail
reception@dekti.dp.ua

 

Схема проїзду

Просмотреть увеличенную карту

 

                                                контейнерные перевозки украина

 

Якість

Компанія ТОВ ДЕКТІ приділяє велику увагу якості пропонованих послуг і сервісу при обслуговуванні клієнтів. Ми гарантуємо виконання узятих на себе зобов'язань перед нашими клієнтами і у свою чергу вимагаємо того ж від наших партнерів. Пріоритетом в роботі колективу компанії ТОВ «ДЕКТІ» є постійне поліпшення якості обслуговування при зниженні витрат клієнтів.

Надійність

Ми тримаємо дане нами слово за будь-яких обставин, навіть самих для нас несприятливих. Керуючись нашими тезами, і проводячи принципову політику відносно своїх клієнтів і наших партнерів, ми довели, що є надійним партнером.

Відповідальність

Ми є ініціативним партнером, тим самим беручи на себе повну відповідальність за власні дії. Ми визнаємо допущені нами помилки, якщо такі мали місце, і робимо з цього відповідні висновки.

Довіра

Ми завжди готові до відкритого, конструктивного діалогу з нашими клієнтами, партнерами у всьому світі і зацікавлені в збереженні довгострокових ділових стосунків на взаємовигідній основі. Ми вибудовуємо ділові стосунки на основі взаємної пошани і довіри.

Рентабельність

Якісне сервісне обслуговування наших клієнтів, а також розумна цінова політика, є основоположними критеріями діяльності нашої компанії.