O компанії


ТОВ ДЕКТІ - компанія, що енергійно розвивається, заснована професіоналами, які надають повний пакет експедиторських послуг з весни 2005 років.

Компанія позиціонує себе на ринку як міжнародний експедитор, що надає послуги з обслуговування міжконтинентальних контейнерних, автомобільних, залізничних, мультімодальних перевезень, авіа доставки вантажів, LCL (збірні вантажі) забезпечуючий оптимальний і найбільш рентабельний комплекс послуг в будь-якому напрямку.

Завдяки високому професіоналізму наших співробітників компанія готова вирішити логістичні завдання будь-якої складності.

Головною метою компанії є задоволення потреб і запитів клієнтів, побудова оптимальних схем і маршрутів транспортування вантажів, впровадження інноваційних вирішень логістичних завдань.

Філософія бізнесу компанії ТОВ ДЕКТІ грунтується на традиційних цінностях нації і теорії людських відносин, яка передбачає пошану особи, щиру доброзичливість, мотивацію персоналу і заохочення досягнень, забезпечення високої якості робіт і послуг, систематичне підвищення кваліфікації.

Компанія є членом Торгово-Промислової Палати України і членом Асоціації Міжнародних Експедиторів України з 2006 року.

 

 

Якість

Компанія ТОВ ДЕКТІ приділяє велику увагу якості пропонованих послуг і сервісу при обслуговуванні клієнтів. Ми гарантуємо виконання узятих на себе зобов'язань перед нашими клієнтами і у свою чергу вимагаємо того ж від наших партнерів. Пріоритетом в роботі колективу компанії ТОВ «ДЕКТІ» є постійне поліпшення якості обслуговування при зниженні витрат клієнтів.

Надійність

Ми тримаємо дане нами слово за будь-яких обставин, навіть самих для нас несприятливих. Керуючись нашими тезами, і проводячи принципову політику відносно своїх клієнтів і наших партнерів, ми довели, що є надійним партнером.

Відповідальність

Ми є ініціативним партнером, тим самим беручи на себе повну відповідальність за власні дії. Ми визнаємо допущені нами помилки, якщо такі мали місце, і робимо з цього відповідні висновки.

Довіра

Ми завжди готові до відкритого, конструктивного діалогу з нашими клієнтами, партнерами у всьому світі і зацікавлені в збереженні довгострокових ділових стосунків на взаємовигідній основі. Ми вибудовуємо ділові стосунки на основі взаємної пошани і довіри.

Рентабельність

Якісне сервісне обслуговування наших клієнтів, а також розумна цінова політика, є основоположними критеріями діяльності нашої компанії.