Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю "ДEКТI"


Чим ви керуєтеся, визначаючи тих, з чиєю допомогою добиватиметеся поставлених цілей? Що вами рухає?Чи це iнтуїцiя, або особисті переваги, або думки компетентних осіб. Звертаєтеся за рекомендаціями до колег або партнерів. Особисто переглядаєте незліченну кількість інтернету-сторінок і бізнесу-каталогів. Радитеся з консультантами і співробітниками своєї компанії. Але, так або інакше, остаточне рішення у виборi компанiї, яка буде займатися перевезенням вашого вантажу приймаєте ви.

Працюючи з імпортом або експортом не один рік, ви переконалися в необхідності надійного і добросовісного партнера, який би поклопотався про збереження вашого вантажу і доставив його точно в строк в призначений час і місце. Завдання з оформлення документів і організацію перевезення необхідно передоручити професіоналам — фахівцям — експедиторам, що мають багатолітній досвід роботи в області вантажоперевезень.Це допоможе вам заощадити час. Репутація — це для компаній перше, що відрізняє їх від інших компаній, що займаються експедуванням.

Заслужити гарну репутацію — завдання не з простих. Всього один серйозний промах — і вона, як мовиться, зіпсована. Щоб залишатися успішною компанією — наші експедитори завжди відповідають високим вимогам, забезпечують якісний сервіс і кваліфіковане проведення будь-якою із заявлених операцій. Лише в цьому випадку разова співпраця переросте в довготривалу, а випадкові клієнти стануть постійними.

Останніми роками ринок транспортно-екпедиторських послуг істотно змінився. З'явилися багато нових компаній, розширився круг можливостей, а з ним і круг вимог щодо перевезеннь. Зросла конкуренція. І як нам здається, саме це і допомогло компанії ТОВ «ДЕКTI» зайняти свою гідну нішу в наданні принципово нового рівня сервісу. Колектив молодих енергійних фахівців зумів заслужити на довіру найбільших міжнародних експедиторських компаній і практично всіх судноплавних ліній, уклавши з ними прямі договори про співпрацю. Сьогодні це дозволяє ТОВ «ДEKTI» надавати своїм клієнтам найцікавіші і економічно вигідні варіанти по вантажоперевезеннях.

У місце призначення ваш вантаж може бути доставлений будь-яким виглядом транспорту, залежно від терміновості і місцезнаходження. Ви вибираєте рішення найбільш зручне для вас. Індивідуальний підхід до рішення кожної транспортної задачі забезпечить не лише оперативність її рішення, але і гнучку цінову політику. Після першого досвіду роботи з компанією, переконавшись в її надійності, ви можете укласти договір про довготривалу співпрацю і, ставши постійним клієнтом, працювати ще на вигідніших умовах, які вибираєте ви самі.

Співпрацюючи з нашими фахівцями ви відчуватимете себе комфортно. Маючи досвід роботи, постійно вдосконалюючись і знаходячись в курсі всiх змін на ринку, співробітники компанії запропонують вам найбільш прийнятний варiант вантажоперевезення, грамотно оформлять документи і страховку, оперативно проведуть експедиторську операцію, простежать за дотриманням всіх необхідних умов зберігання вантажу і нададуть найбільш детальну інформацію про його місцезнаходження.

Головне для нашого колективу - це взаєморозуміння у працi з нами, ми говоритимемо з вами на одній мові. І де б ви не знаходилися — в будь-якій точці земної кулі, транспортно-експедиторська компанія ТОВ «ДEKTI» супроводитиме вашому бізнесу і стане надійним партнером на довгі роки.

Компанія є членом Торгово-Промислової Палати України і членом Асоціації Міжнародних Експедиторів України з 2006 року.

 

Якість

Компанія ТОВ ДЕКТІ приділяє велику увагу якості пропонованих послуг і сервісу при обслуговуванні клієнтів. Ми гарантуємо виконання узятих на себе зобов'язань перед нашими клієнтами і у свою чергу вимагаємо того ж від наших партнерів. Пріоритетом в роботі колективу компанії ТОВ «ДЕКТІ» є постійне поліпшення якості обслуговування при зниженні витрат клієнтів.

Надійність

Ми тримаємо дане нами слово за будь-яких обставин, навіть самих для нас несприятливих. Керуючись нашими тезами, і проводячи принципову політику відносно своїх клієнтів і наших партнерів, ми довели, що є надійним партнером.

Відповідальність

Ми є ініціативним партнером, тим самим беручи на себе повну відповідальність за власні дії. Ми визнаємо допущені нами помилки, якщо такі мали місце, і робимо з цього відповідні висновки.

Довіра

Ми завжди готові до відкритого, конструктивного діалогу з нашими клієнтами, партнерами у всьому світі і зацікавлені в збереженні довгострокових ділових стосунків на взаємовигідній основі. Ми вибудовуємо ділові стосунки на основі взаємної пошани і довіри.

Рентабельність

Якісне сервісне обслуговування наших клієнтів, а також розумна цінова політика, є основоположними критеріями діяльності нашої компанії.